Mīlestības pēcpusdiena

“Kad mēs mīlam un no sirds ticam, mēs jūtamies visvareni un mūs apņem miers, ko dod apziņa, ka nekas uz pasaules nespēj satricināt mūsu ticību” /P. Koelju/ (“Burvja piezīmes”)

14. februārī plkst. 16.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā, Strazdumuižas ielā 80, aicina visus uz Valentīndienas muzikālo pasākumu “Mīlestības pēcpusdiena”.

Pasākumā dziedās Edijs Fuksis, flautu spēlēs Maija Fogele, savukārt dzeju un dažādus interesantus un smieklīgus faktus par Mīlētājdienu lasīs bibliotēkas darbinieki.

Noslēgumā ikvienu gaida gabaliņš mīlestības!

Savukārt no 12. līdz 16. februārim aicinām apmeklēt “Mīlas izstādi”. Tajā būs iespēja uzzināt interesantus faktus un vēsturiskas liecības par Valentīndienu, kā arī iepazīties ar mīlestības pilnām bibliotēkas krājumā esošajām grāmatām un mūziku. Tāpat aicinām apskatīt pansionāta Keramikas interešu pulciņa dalībnieku keramikas izstrādājumu izstādi.

Visi laipni aicināti!