Audiogrāmatas “Rīgas Vidzemes priekšpilsēta pirms 100 gadiem” atvēršanas svētki

Kā nelielu dāvanu Latvijai tās simtgadē un kā veltījumu mūsu mazajam “novadam” Strazdumuižai, Latvijas Neredzīgo bibliotēka ir ieskaņojusi jaunu audiogrāmatu  “Rīgas Vidzemes priekšpilsēta pirms 100 gadiem”.

Aicinām visus uz audiogrāmatas atvēršanas svētkiem 2018.gada 25. janvārī plkst. 15.00. Strazdumuižas ielā 80, Rīgā.

Tikšanās ar grāmatas autoru Andri Cauni, vēsturnieku, arheologu un Latvijas Zinātņu akadēmijas īsteno locekli.

Visi laipni gaidīti bibliotēkas Lasītavas jaunajās telpās!

Pasākuma ietvaros no 22. janvāra ir atklāta arī grāmatu izstāde “Andris Caune- vēsturnieks un rakstnieks”. Tajā ir apskatāmas gan Andra Caunes sarakstītās, gan sastādītās grāmatas, kā arī grāmatas-rakstu krājumi, kuros ir publicēti Andra Caunes raksti gan par arheoloģiju, gan dažādiem vēsturiskiem notikumiem. Grāmatas ir parastajā iespiedrakstā, audioformātā un Braila rakstā. Izstāde ir tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Grāmatu izstāde būs apskatāma līdz 1. februārim.

LNerB atgādina audiogrāmatas ir paredzētas personām, kurām nepieciešama informācija audioformātā. Ieraksta reproducēšana vai izplatīšana citām personām ir autortiesību pārkāpums. Par autortiesību pārkāpumu ir paredzēta atbildība Krimināllikuma 148. pantā.

Informāciju sagatavoja Dzintra Isajeva,

Lasītāju apkalpošanas nodaļas vec. bibliotekāre