Janvāris Balvu filiālbibliotēkā

Janvāris bibliotēkā atnācis ar divām izstādēm.

Pirmā izstādeKas pateikt var, ko par laimi sauc, tam viņa vēl nav dzimusi veltīta izcilajam latviešu rakstniekam Rūdolfam Blaumanim 155 gadu jubilejā.

Otrā izstāde “Latvijai 100” iesāks izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz pat novembrim. Gatavošanās svētkiem rit pilnā sparā, tāpēc aicinām iesaistīties arī sabiedrību, jo ikviens no mums var kaut ko uzdāvināt savai Latvijai svētkos. Janvārī apskatīsim Latvijas valsts simtgadei veltīto Gadsimta albumu – virtuālu attēlu galeriju, kurā ikviens aicināts pievienot savu fotogrāfiju un stāstu par savas ģimenes un dzimtas, darba kolektīva vai organizācijas vēsturē svarīgu notikumu, personību vai vietu Latvijā laika periodā 1914.–2017. gads. Projekts ir lieliska iespēja ikkatram piedalīties Latvijas stāsta veidošanā.