Ziemassvētkus gaidot

Kā sniegi kalnu galotnēs

Lai mūžam balti būtu mēs

( J.Jaunsudrabiņš)

Decembrī, Ziemassvētku gaidīšanas laikā Rēzeknes filiālbibliotēka piedāvā literatūras izstādi „Baltie grāmatu nosaukumi”. Tajā apkopotas grāmatas dažādos formātos, kuru nosaukumos  minēts vārds „balts”. Lai „baltie” grāmatu nosaukumi vieš cerību par ziemas baltumu un ticību gaišiem svētkiem, bet pašas grāmatas pārsteidz ar interesantu saturu, dažādām „baltajām” sajūtām un raisa vēlēšanos mīlēt savus līdzcilvēkus patiesi.

Savukārt, lai sapostu māju Ziemassvētkiem, Rēzeknes filiālbibliotēka aicina ielūkoties tematiskajā izstādē „Laižam svētkus istabā”, kur sarūpētas idejas un derīgi padomi no bibliotēkas grāmatām, seriālizdevumiem un citu materiālu apkopojuma.

Arī saņemtie jaunieguvumi izstādē „Cilvēks ar labu grāmatu rokās nekad nevar būt vientuļš” gaida savus lasītājus! Nāc un izvēlies!

Visas izstādes pieejamas līdz 28. decembrim.

Lai saturā bagāts un dvēselē gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!