Grāmatu ķēde NOKOMPLEKTĒTA

Mīļie Grāmatu ķēdes atbalstītāji!

PATEICOTIES MILZĪGAI ATSAUCĪBAI UZ GRĀMATU ĶĒDI JAU REĢISTRĒJUŠI 470 DALĪBNIEKI!

Lai nodrošinātu visu palīdzēt gribētāju dalību simboliskajā Grāmatu ķēdē, esam pagarinājuši maršrutu. Tas vīsies cauri neredzīgo ciematam, lai izrādītu godu ne tikai Braila raksta grāmatām, bet arī vēsturiskajam Strazdumuižas ciematam, kurā mīt un aktīvi darbojas redzes invalīdi.

Šobrīd reģistrējušies dalībnieki no bibliotēkām, skolām, NBS, viena uzņēmuma, kā arī individuālie palīgi. Esam pateicīgi par atsaucību un gaidīsim visus reģistrētos dalībniekus 14. novembrī plkst. 11.00 pie bibliotēkas ēkas Juglas ielā 14.

Atgādinām, ka “ķēdei” ir simboliska nozīme, īpaši domājot par Latvijas simtgadi un 95 gadu jubileju latviešu valodas Braila raksta alfabētam. Ar “ķēdes” palīdzību tiks pārvietoti vien 3% no kopējā bibliotēkā esošā Braila raksta un palielinātās drukas grāmatu krājuma.
Uz tikšanos otrdien!
Ar cieņu,
“Braila raksta grāmatu ķēdes” koordinatore
Gunta Bite