Baltā spieķa diena Rēzeknē

Atzīmējot Starptautisko Baltā spieķa dienu, šogad Rēzeknes filiālbibliotēka aicina savus lasītājus kopīgi apmeklēt Latvijas Neredzīgo biedrības literāri muzikālo uzvedumu “Katram ceļam sava sirds”, kurš notiks 14. oktobrī plkst. 15.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “GORS”, mazajā zālē “Zīdaste”. Uzveduma dalībnieki no Balviem ar zviedru rakstnieces Selmas Lāgerlēvas leģendu „Bēgšana uz Ēģipti” aicinās skatītājus uz ceļojumu tālajos laikos – Austrumzemes tuksnesī, kur ceļš ir patvērums un glābiņš. Savukārt, Cēsu, Daugavpils un Rīgas dalībnieki ceļos tepat, pa Latvijas ceļiem, un kopā ar Imanta Ziedoņa dzeju vēlreiz pierādīs, ka Latvija ir brīnumskaista zeme.

Savukārt 16. oktobris Rēzeknes filiālbibliotēkā – Atvērto durvju diena, kurā ar bibliotēku iepazīties tiek aicināti visi interesenti.

No 12.oktobra līdz 17.oktobrim lasītājiem un bibliotēkas viesiem tiek piedāvāta tematiska izstāde “Piepildot sapņus un cerības…” par neredzīgu un vājredzīgu cilvēku dzīves stāstiem. Izstādē izmantoti bibliotēkā savākti tematiski materiāli.

Starptautiskā Baltā spieķa diena pasaulē un arī Latvijā tiek atzīmēta 15. oktobrī, lai veicinātu neredzīgu un vājredzīgu cilvēku iekļaušanos sabiedrībā, kā arī toleranci un izpratni sabiedrības vidū.

Laipni gaidīti!