Latgale manā dzejolī

Rēzeknes filiālbibliotēkā septembris tradicionāli ir dzejas mēnesis. Šogad atkal bibliotēka aicina ne tikai lasīt un klausīties dzeju, bet arī dzejot pašiem, iesaistoties dzejoļu sacerēšanas akcijā “Latgale manā dzejolī”.

Rēzeknei ir laimējies būt pašā vidū Latgalei, kur notika 1917.gada Latgales kongress, un tajā kultūras dižgari nolēma – Latvijai būt! Šogad  Rēzeknē atzīmējām Latgales kongresa 100. gadadienu. Šim notikumam par godu, kā arī ceļā uz Latvijas simtgadi, aicinām septembrī – Dzejas mēnesī bibliotēkas lietotājus iesaistīties literāri radošā procesā un sacerēt dzejoļus, veltītus savam novadam – Latgalei.

Dzejoļu iesniegšanas termiņš – 25. septembris. Radošie darbi iesniedzami LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkā -  Bukmuižas ielā 20, Rēzeknē vai pa e – pastu rezekne@neredzigobiblioteka.lv.

Līdz mēneša beigām bibliotēkas apmeklētāji  tiek aicināti apmeklēt literatūras izstādi ”Katrs septembris ir dzejas svētki”, kurā tiek piedāvātas latgaliešu autoru dzejas grāmatas, tai skaitā arī dzejas grāmatas audio formātā, kuru autori ir  Rēzeknes filiāles lasītāji.

Arī šajā septembrī baudīsim dzeju un dzejosim paši!