Bibliotēku nedēļas ietvaros darbību uzsāks LASĪTĀJU KLUBIŅŠ

Bibliotēku nedēļas ietvaros piektdien, 21.aprīlī, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā plkst. 15.00 notiks pirmā “Lasītāju klubiņa” tikšanās.

Aicinām mūsu lasītājus pozitīvā gaisotnē dalīties ar emocijām un savām sajūtām un mīļākajām atmiņām par grāmatām.

Klubiņa pirmajā tikšanās reizē runāsim par to, kādu lomu mūsu dzīvēs ieņem bibliotēka un ko tā katram no mums devusi. Izrunāsim arī organizatoriskās lietas (par visiem izdevīgu un pieņemamu tikšanās laiku, datumiem nākamajām tikšanās reizēm, kā arī pārrunāt struktūru), lai darbošanās Klubiņā būtu interesanta un saistoša ikvienam.

Atgādinām, ka uz Klubiņu tiek aicināts ikviens lasītājs, kuram patīk lasīt gan stāstus, gan dzeju, gan arī tos, kuri paši ievingrina roku literāro darbu radīšanā. Klubiņa mērķis ir lasīšanas veicināšana un radošuma attīstība. Brīvā gaisotnē runāsim par izlasīto darbu vēstījumiem un to, kādas sajūtas un domas tie izraisījuši.

Uz drīzu tikšanos un patīkamu lasīšanu!