FOTOIZSTĀDE “PASAULE MŪSU ACĪM”

Bibliotēku nedēļas ietvaros Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā eksponēta fotoizstāde “PASAULE MŪSU ACĪM”, kurā apskatāmas cilvēku ar redzes traucējumiem fotogrāfijas.

Izstāde būs aplūkojama no 19. aprīļa līdz 12. maijam.

Šajā izstādē var aplūkot 20 labākās cilvēku ar redzes traucējumiem radītās fotogrāfijas un uzzināt nelielu informāciju par katru no fotogrāfiju autoriem.

Sākotnēji izstāde tika izveidota 2016. gadā, kad Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo biedrība «Redzi mani» sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas organizāciju un foto klubu «Rīga» rīkoja foto konkursu «Pasaule mūsu acīm». Konkursā tika aicināti piedalīties cilvēki ar redzes traucējumiem, iemūžinot fotogrāfijās sev apkārt notiekošo. Toreiz Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika izveidota izstāde ar 50 konkursā iesniegtajiem labākajiem darbiem. Šogad tā atceļojusi arī uz mūsu bibliotēku, kur ir apskatāmi 20 no šiem darbiem.