Bibliotēku nedēļa Rēzeknes filiālbibliotēkā

No 17. līdz 23.aprīlim visā Latvijā notiek ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Šogad Bibliotēku nedēļas vadmotīvs – „Bibliotēkas un sabiedrība: vienotas kopīgiem mērķiem”. LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka Bibliotēku nedēļas ietvaros apmeklētājiem piedāvā šādas izstādes un pasākumus:

• 18.aprīlī plkst. 13.00 literārs lasījums „Jāņa Jaunsudrabiņa un Kārļa Skalbes Lieldienu stāsti”.
  • 21.aprīlī plkst. 13.00 audiogrāmatas “Поэзия и музыка в авторском исполнении” atvēršanas svētki. Pasākumā piedalās grāmatas autori – LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkas lasītāji Inese Boļšakova un Aleksandrs Sedihs. Pasākuma viesi – literātu kopa „Latgales ūdensroze”.
  • No 18. līdz 28.aprīlim tematiska izstāde „Latvijas Neredzīgo bibliotēkai – 55”.
  • 30.aprīlī plkst. 10.30. bibliotēka ar lasīšanu veicinošu pasākumu „Ar grāmatu mīļākās spēles un labākās sarunas ” dosies ciemos uz bērnu ar redzes traucējumiem un viņu vecāku biedrību „Saules Stars AV”.

Bibliotēku nedēļas laikā Rēzeknes filiālbibliotēka vēlas ieklausīties savu lasītāju domās un aicina apmeklētājus dalīties  ar  stāstiem par to, kāpēc viņi mīl savu bibliotēku, kāpēc tā viņiem nepieciešama vai kā tajā pietrūkst. Ikviens lasītājs vai varbūt tikai viesis, kurš iegriezies bibliotēkā, laipni lūgts uzticēt savas domas un ieteikumus bibliotekārēm vai ierakstīt LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkas Ierosinājumu grāmatā, atsūtīt pa pastu (Bukmuižas ielā 20, Rēzeknē, LV-4601) vai e-pastu rezekne@neredzigobiblioteka.lv.