Izstāde “Latvijas Neredzīgo bibliotēkai – 55”

23. martā Latvijas Neredzīgo bibliotēka svin savu 55. dzimšanas dienu.

“Latvijas Neredzīgo bibliotēkai – 55”.

Ar fotoattēlu, grāmatu un citu materiālu dažādos formātos starpniecību izstāde veidota kā ieskats bibliotēkas vēsturē un spilgtākajos notikumos tās dzīvē aizvadīto 55 gadu laikā.

Šoreiz īpaši padomāts par izstādes pieejamību redzes invalīdiem, nodrošinot unikālus vēstures materiālus audioformātā. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja noklausīties bibliotēkas pirmā direktora Staņislava Miklaševica un pirmās Abonementa nodaļas vadītājas Velgas Alksnītes atmiņas par bibliotēkas pirmsākumiem tālajos sešdesmitajos gados. Vienā no audiofailiem dzirdama paša Staņislava Miklaševica balss.

Gaidām visus interesentus!

23. martā Latvijas Neredzīgo bibliotēka svin savu 55. dzimšanas dienu.

Par godu šim notikumam bibliotēkas lasītavā Rīgā no 20. līdz 31. martam apskatāma izstāde “Latvijas Neredzīgo bibliotēkai – 55”.

Šoreiz īpaši padomāts par izstādes pieejamību redzes invalīdiem, nodrošinot unikālus vēstures materiālus audioformātā. Izstādes apmeklētāji varēs noklausīties bibliotēkas pirmā direktora Staņislava Miklaševica un pirmās Abonementa nodaļas vadītājas Velgas Alksnītes atmiņas par bibliotēkas pirmsākumiem tālajos sešdesmitajos gados.

Gaidām visus interesentus!