Atskats uz pasākumu “Cilvēks blakus. Eduards Dolmatovs”

2017. gada 10. martā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā tika aizvadīts pasākums cikla “Cilvēks blakus” ietvaros. Bibliotēkā ciemojās mūsu kaimiņi no Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Jugla” — Eduards Dolmatovs un Baiba Lasmane.

Eduards klātesošos priecēja ar klaviermūziku, bet Baiba Lasmane, sociālās aprūpes centra mūzikas pulciņa vadītāja, pastāstīja par pašu klavieru spēlētāju.

Eduards ir ilggadējs bibliotēkas lietotājs, kurš, par spīti tam, ka neredz, vienmēr spējis pats atrast ceļu uz bibliotēku, lai pavadītu kādu brīdi lasītavā pie datora, uz austiņām klausoties savu iemīļoto radiostaciju. Mūzika caurvij visu Eduarda dzīvi, un tās dziedējošo spēku novērtēja arī pasākuma apmeklētāji, no sirds pateicoties par mediatīvo rītu bibliotēkā.