Latvijas vēsture.Rīgas modes

10. martā plkst.12.00 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks priekšlasījums “Latvijas vēsture. Rīgas Modes”.

Gatavojoties Latvijas simtgadei, Rēzeknes filiālbibliotēka uzsākusi priekšlasījumu ciklu “Latvijas zīmolu leģendas” ar mērķi iepazīt Latvijas vēsturi caur Latvijas zīmolu leģendām.

Latvijas zīmolu leģendas – tas ir stāsts par Latvijas rūpniecības leģendām un to ražojumiem, par cilvēkiem, kas darījuši Latvijas vārdu pazīstamu pasaulē. Februāra priekšlasījumā tika sniegta informācija par “Dzintaru” – visvecāko parfimērijas un kosmētikas uzņēmumu ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijā, kā arī par Latvijas Pirmās brīvvalsts laika leģendu, sensāciju fototehnikas pasaulē – fotokameru “Minox” un tās izgudrotāju Valteru Capu. Savukārt šī cikla 2. priekšlasījumā aicinām ieskatīties Latvijas modes vēsturē un uzzināt par Latvijas zīmolu “Rīgas Modes”.