Ziedu balle Daugavpils filiālbibliotēkā

Kas mīl puķes, tas nevar būt ļauns.

(Ungāru sakāmvārds)

Daugavpils filiālbibliotēka 8. martā plkst. 13.00 aicina lasītājus uz Ziedu balli.

Tas būs muzikāli literārs ceļojums krāsainajā, smaržīgajā, daudzām leģendām un noslēpumiem apvītajā ziedu pasaulē, kura ne tikai spēj izrotāt mūsu ikdienu un svētkus, bet ir arī allaž iedvesmojusi rakstniekus, mūziķus un māksliniekus radīt skaistumu.

Ziedu balles laikā iemācīsimies ziedu valodas pamatus, ar Annas Sakses palīdzību uzzināsim, kāpēc puķes ir dažādās krāsās, baudīsim mūzikas un dzejas priekšnesumus – ballē neiztikt arī bez dažādām spēlēm, konkursiem un patīkamiem pārsteigumiem.

Lai varētu piedalīties Ziedu ballē, vien jāparūpējas, lai Jūs rotātu kāds zieds – tērpā, rotās vai matos – un smaids uz lūpām.

Uz tikšanos!